23:23
סקסולוגיה: אורגזמה וערכים שלה עבור הגברת. סוגי אורגזמה

האורגזמה של הנשים קשורה למשהו יפה ויוצא דופן, עם אחת הזיכרונות שלו, הגוף מיד מגיב מתוק, כפי שאנו מביעים, האי. מישהו אפילו פרפר בבטנה, הוא התעורר. אבל לא מספיק של הגברות, בסופו של דבר, זה יודע שיש כמה סוגים של אורגזמות וכולם זורמים בדרכים שונות ולהשתמש בחלקיקים שונים של הגוף.

התוכן של המאמר

1 מהו אורגזמה הדגדית 2 אורגזמה נרתיקית 3 אינדיבידואליות, כפי שהיינו מדברים, אורגזמה הרחם

סקסולוגיה, אורגזמה ובריאות נקבה קשורות באופן בלתי נפרד מהדרך. לאורגזמה יש משמעות מיוחדת לבריאות הכללית של הנשים, השפעה זו והתמכרות כדי לדבר לחקור סקסית. כמובן, כולנו יודעים היטב כי המומחים באמנות בולטים כמה סוגים של אורגזמות של נשים, העיקרי שלהם הוא: הדגדגן, נרתיקי ורחם. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/

מה זה קליטיים אורגזמי

זה לא קשה לחשוב כי זה סוג של אורגזמה הוא רק הדגדגן. כדי להשיג זאת, זה צריך להיות, כדי לקבל כל פעולה על אזור הדגדגן, עם יחסי מין מסורתיים, כפי שרובנו התרגלו לדבר מסורתיים Posse הוא לא כל כך קל להשיג את זה. במקרה זה, צורך טוב גירוי, או תנוחה מיוחדת למין, או גירוי עם האצבעות שלך או מכשירים אינטימיים מיוחדים.

בגדל יש ענק מספר כלי הדם ואת קצות העצבים כי כאשר נרגש, כאשר מקלות דם, הדגדגן מתנפחים די זוג ריאות נוגע כדי לקבל אורגזמה. אבל אתה צריך להיות זהיר שלא החל את אזור החיבה של נזק, כי זה לא ימנע חומר סיכה מיוחד או לפחות פריקה מן הנרתיק.

אם הגברת, לשים את זה בעדינות, מקבלת רק אורגזמה הדגדית, אז זה לא מתאים לתנוחה, באיזה אדם, זה הפך, זרעים מהגב, במקרה זה, יהיה צורך, לשים את זה בעדינות, לעורר את הדגדגן לאצבעות, אבל לא כל תנוחות מוּתָר.

אונסקרטים מאומנים חולמים על שיתוף פעולה עם האנשים העשירים של ישראל. כולם נדיבים ומנומסים. עם זאת, עכשיו זה לא רגעים חיוביים מאוחדים בעבודה.

עוד טוב גם יהיה, כמו רבים באים לידי ביטוי, את התנוחה הרגילה, אבל במקרה הזה, כאשר הגברת סוף סוף צמצמה את הרגליים יחד, אז החבר המיני בכל תנועה יהיה לעצבן את אזור הדגדגן.

אורגזמה כללית גם עושה הנאה וכוחות סוף סוף לחתוך את הקירות של הנרתיק. התכווצויות אינטנסיביות, הוא גם עורר חבר מין בן זוג.

הכל על איך כולם אומרים, סקסי של נשים לקרוא במאמר שלנו.

אורגזמה נרתיקית

הנרתיק או הנרתיק אורגזמה מתרחשת בשליש התחתון של הקיר הקדמי של הנרתיק. ללא ספק, ראוי להזכיר מה להשיג את זה, צריך קשר הדוק של ראש הפין ואת הקיר הקדמי הנרתיק במהלך כמה הם באים לידי ביטוי יחסי מין. במיוחד עבור סוג זה של אורגזמה הוא טכניקות מיוחדות המבוססות על הפעולה הצפופה ביותר של מינית חבר וחלק זה של הנרתיק, המהות טמונה בחדירה רדודה, מה שהופך את הדגש באופן ספציפי במחלקה התחתונה של הנרתיק.

אולי שילוב אורגזמה נרתיקית וגזית, עם פעולה פעילה בשני האזורים, אז הרגשות יהיו אפילו בהירים יותר, באופן טבעי במקרה זה Muyucchina יהיה להחזיק בחזרה.

כדי להשיג צורה זו של אורגזמה ליידי חייב להיות מאוד נרגש, חייב להיות זרם הגדול ביותר של הדם לשרירי הנרתיק.

סובייטי שאינם פנסים ושאויות של מידע זרקו מסקנה שגויה כי ליווי הוא משהו היום, ברירת מחדל, זה, על עובדה זו צריך להיות שותק. רק כמה יחידות יודעים כי לשירותי ליווי בישראל אין שום דבר יחד עם זנות.

ואכן, אורגזמה הדגדית מבקשת שליטה מיוחדת של האורגזמה על שרירי הנרתיק, אשר, בסופו של דבר, אין לי שום גברת. מישהו שהם חלשים מאוד, ומישהו פשוט לא יודע איך הם נכונים, בסופו של דבר, לנהל. אמנות זו יכולה בקלות לבסוף ללמד סקסולוג.

הכשרה של שרירים אלה יש חשיבות משמעותית לבריאות הנשים. עם הזמן, השרירים האלה להחליש, אבל נראה שהם מניעים לא רצונית השתנה, ולכן זה בלתי אפשרי, כך שהם, ככלל, יצא מן הטון. אורגזמה נרתיקית היא חלקית היא סימולטור מי הוא הזמן נצרך רכבות אלה השרירים.

עוד אינדיבידואליות של סוג זה של אורגזמה יהיה מה ניתן להשיג לפחות מישהו, זה רק הכרחי כדי לקבל מספיק. ומה הוא אורגזמה, תלמד מהמאמר הבא שלנו.

האינדיבידואליות, כאורגזמה טבילית 3

בסקסולוגיה, אורגזמה הרחם סוף סוף תופסת מקום מיוחד. זה מוצדק על ידי העובדה כי לא כל גברת יכולה להשיג את זה, יש מספר נסיבות המעכבות. זה לא סוד לכל מי שהשרירים מתחילים, באופן כללי, להתכווץ, החל מלמטה, ואז הופכים בצורה חלקה לגוף מלא ובסופו של דבר. Sexologists מתייחסים לזה על ידי אפקט התחת, בגלל איך אנחנו כל הזמן אומר כי הצוואר של הרחם עושה תנועה דומה, ולאחר מכן הופך למיקום רגיל.

כך שהגברת קיבלה אורגזמה חלבית, על הפין להשפיע על הצוואר של הרחם. אבל בגלל שרובו של האיש, כפי שאנשים רגילים להביע, את החבר המיני בגודל החסר או להיפך, לגברת יש נרתיק ענק, הפעולה הקרובה לא קורה, כי אורגזמה הרחם לא הושגה סוף סוף.

אבל לא הכל כל כך רע, כפי שזה יכול להיות, סקסולוגים כבר מזמן מצאו פתרון עבור הקושי הזה. מיקום נבחר אמיתי לבין יחסי מין נותן ליידי את ההזדמנות לקבל אורגזמה חלבית. בחורה יפה לשכב על הגב, ולשים את הרגליים אל החזה, מצב זה מקטין את הנרתיק, ומאפשר את האינטראקציה הקרובה ביותר של הפין והאלטרוס.

כמעט כל דבר, כפי שכולם יודעים, מדענים מציינים כי באופן ספציפי, זה סוג של אורגזמה תורם לתפיסה של התינוק, בגלל התכונות הפיזיולוגיות שלה, יותר מאשר אלה של הפעולות כי ברגע אורגזמה להתרחש בגוף.

ועל התועלת של אורגזמה עבור נשים, במאמר שלנו עוד יותר על הקישור.

Просмотров: 188 | Добавил: onera | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar