09:47
סקס אחרי קיסרי - ביקורות של בנות עם Reddit

בכנות וללא מקלות על מה בנות לעבור.

התוכן של המאמר

1 קיסרי ומין

קיסרי ומין

"טיהור על סיפורי אימה. היה לי צ'ריאן, הרגשתי טוב, התחלתי לקיים יחסי מין כעבור שבועיים. הכל היה טוב.

אתה בעצמך יודע את הגוף שלך! כמה נשים לא יכולות לקיים יחסי מין לאחר הלידה בכלל, אבל חשבתי רק עליו. בעלי ואני התרגשו מאוד. כשראיתי אותו בתפקיד החדש של אבי, הוא התנהג עלי בכמה דרך יוצאת דופן.

קדימה בנות!"- makethatnoise.

"בהבנה שלי, כל מין ללא חדירה ייוולד - זה יותר טוב מכלום. וכך אני ממליץ לך לחכות תקופה סטנדרטית להפסיק דימום ואת הזיהום לא התחיל. ואל תשכח על אמצעי מניעה - כמה בנות פורייה מאוד, ולאחר הלידה הרחם שלך אתה עדיין צריך להתאושש.

חיכיתי 9 שבועות אחרי הלידה. אבל למעשה, זה הגוף שלך ואתה מחליט את עצמנו, "- craftyisthenewsexy.

"פשוט חיכיתי עד סוף הדימום. זה לקח בערך 4 שבועות, "- socalxtine. "חיכיתי כחצי שנה, אבל עדיין היתה אי-נוחות.

לישראל אין מקום חופשי לדעות קדומות, אם נדבר על פעילויות בסוכנות ליווי. גברים מקומיים בעלי הסטנדרטים המוסריים הגבוהים ביותר. בהחלט כולם מבינים כי היום Esquiten לא היה יותר מלווה את הלקוח באירוע, מבטיח את השיחה ואת בכיתה VIP הליווי הופך להיות סימן של מעמד.

אני חושב שאתה צריך להתייעץ עם הרופא שלך. באשר ליחסים עם בעלה, הם החלו לחזור לנורמה רק כאשר התאומים שלנו סוף סוף החלו לישון בלילה, "- SunBrowed. "היה לי ציסרי חירום. הרופא שלי אמר כי יש צורך לא למהר ולפעול לפי טיפול, אבל הדבר העיקרי הוא כי אני מרגישה בנוח. תקשיב לגוף שלך.

נסו לקבל אורגזמה ללא חדירה. ולטפל באמצעי מניעה, "- mister_carlton_banks.

"חיכיתי חודש. לא היו שום בעיה. זה כאשר בעלי לחצה גם על המשקל שלי - זה נפגע, "- tha_dragon. "אחרי קיסרי, נמנעתי 4 שבועות. זה היה מאוד אי נוחות. אבל אחרי זוגות ראשונים של פעמים פחות או יותר זה נהיה טוב יותר, "- Nichard. "היה לי סקס שני או שלושה שבועות אחרי הלידה. זה היה רק ​​קצת לא נוח, לא דם או יובש. רק לספר שותף להיות רך יותר ולאפשר לך להוביל. וכמובן, אתה צריך הרבה סיכה. במיוחד אם אתה סיעוד, "- Sassyfras_. "היה לי תיסריים שלוש פעמים. סקס בכל פעם היה כואב. בפעם האחרונה היינו מתנודדים במיוחד - אנחנו רק מותשים על ידי ילדים, והייתי צריך לחכות למין זמן רב, כי לא הרגשתי סקסי בכלל.

תן לעצמך זמן, משחק מקדים יותר, סיכה יותר וצעצועים (במידת הצורך). ואם זה כואב, מיד לומר "- נמחק.

"היו לי שני קיסרי. בכל פעם שחיכיתי להפסקת דימום.

אחרי הלידה השנייה, הוא הבחין שהכל נראה יותר חזק. אבל לא ראיתי את בעלי כל הבדל, "מטאורליית.

"לא קיבלתי יחסי מין כל כך הרבה שבתולה כמעט חזרתי. הורמונים עקב האכלה, גלולות בתוספת - בזכות כל זה סקס היה פשוט כואב מאוד. רק לאחר 11 חודשים, סקס סוף סוף הפסיק לי כל כך הרבה כאב ... אבל אי נוחות עדיין נשאר.

זו היתה שנה מעניינת. ואני הייתי אומר שזה היה שנה של מין אוראלי, "- נמחק.

"לא הבחנתי בשום דבר חדש במיוחד. טוב, אלא שהכל הפך עוד "חזק". לכן, זה היה צריך לפעול בקפידה.

לא למהר ולחכות סיכה טובה! מזל טוב וטוב ליהנות!"- Hipposruous.

"אחרי שסקאר, אנחנו נמנעים 8 שבועות. אבל לא בגלל אי נוחות פיזית, אלא בגלל שזה פשוט לא היה לי זמן - עם שני ילדים.

הכל היה מדהים. לא דם ולא מריחות מוזרה, שום דבר. אחרי הלידה הטבעית שלי היתה גרועה אף יותר משום שהיו פערים.

להשתמש חומר סיכה. במיוחד אם אתה מניק. הורמונים - אלה ממזרים רעים עדיין, כך סביר להניח שיש לך בעיות עם יובש עודף, "- נמחק.

"היו לי שני קיסרי, שום דבר לא יקרה לך. כן, זה עלול להיות קצת לא נוח או לפגוע. אולי יובש אם אתה מניק. אבל הכל לא רע כמו שאתה חושב. Lubrikant לא לשכוח!"- Katiekabooms. "הרופא שלי אמר לחכות במין 6 שבועות, אבל קפצתי על בעלי בעוד שבועיים. הוא ניסה לעצור אותי, אבל היינו רעבים מדי, חה.

לראות את עצמנו. אין לי שום קשר למחרת אחרי קיסרי, אני במהירות משוחרר. כמובן, עשינו הכל בקפידה ולאט. לא היו כאבים, דלקות, מדי, כך המשכנו לקיים יחסי מין באופן קבוע למדי, "- ישן-אנליסט-6543.

"בעלי ואני התחלנו לעסוק בכל מיני דברים אינטימיים בעוד שבועיים. ללא חדירה. סקס חצה חמישה שבועות וארבעה ימים. כמובן, לא למהר.

להשתמש חומר סיכה. ואת חומר סיכה. אה, כבר דיברתי על סיכה?"- thane_of_yarn.

"חלפו 7 חודשים, והנרתיק שלי עדיין לא שמח עם מין. בכל פעם שהכל ישתפר, אבל עדיין ... הרופא אומר שזה הכל בגלל האכלה, אבל אפילו טונות של חומר סיכה לא עוזרים "- Frotherjerky. "אישית חיכיתי 6 שבועות.

ליישם חלומות אישיים בישראל קל אם אתה ילדה ארוטית מ בלארוס. אתה יכול לעבוד בישראל בתחום הפנאי. מראה מודל ליידי להציע לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם גבר מישראל היום אתה יכול לקחת חודש מ 6000 $.

אבל אם אתה חושב שאתה מוכן, אז. בפעם הראשונה זה נפגע. אבל רק בהתחלה. שאר התהליך היה נעים, חה, "- דמנקואלה. "לא היה לי כאב אחרי שסקאר. בכלל. משככי כאבים לא שתו, לא היו בעיות.

בפעם הראשונה הם ניסו לאחר 3 שבועות. פחדתי מכאב, אז החלטנו לקיים יחסי מין בתנוחת דוגי.

הכל היה בסדר, "- זינבד.

"חיכינו עד 4 שבועות. חוסר המין נפשית רק הרג אותי. השתמשו הרבה סיכה ולא מיהר. אבל תקוע על תנוחה מיסיונרית - לא הייתי מוכן לאחרים "- גילוי. "נראה לי, אחרי שסזאר, חיכינו למקום שלושה שבועות. הרגשתי טוב, השיקום הלך יפה. השתמשנו הרבה חומר סיכה ועשו הכל לאט. בעלי מבין וחולה בדברים כאלה "- AMBR87. "נפגעתי אפילו שבע וחצי חודשים" - אלפביה. "ניסה אחרי 3 שבועות, אבל לא יכולתי לתת את זה ... חיכיתי עוד שבועיים, עדיין לא נוח," - היילסטורם 17. "כן, ניסינו גם 3 שבועות לאחר 3 שבועות וזה היה לעזאזל כאב. הכל התאושש רק בשבוע השביעי.

ישנן דרכים רבות ליהנות אינטימיות ללא חדירה נרתיקית. אמנם, כמובן, זה עוד. אם אתה מוכן, ואת הסיכון של זיהום הוא מינימלי, לנסות ", - phoenixisrising85.

"חיכינו ל -6 שבועות. זה היה כואב, אבל סובלני. עדיין כואב את המושב, כאשר משהו לוחץ על משהו - ג'ינס, למשל, "- ווקם. "כן, יש לי 4 חודשים אחרי, יש לי גם תחושה מעניינת בגלל הצלקת. זה גירוד, ואת החלק הזה הוא קצת להוט. על אושר האימהות!»- כתיבה. "כל כך מחכה לחזור לחיי מין! חשבתי שמאז ילדהתי לא דרך הנרתיק, אבל בעזרתו של קיסארית, אז הכל יהיה בסדר.

כתוצאה מכך, כאשר 12 שבועות לאחר מכן יש לנו יחסי מין, זה היה החוויה הגרועה ביותר בחיי. טונות של חומר סיכה, פעולות מסודרות ... אבל זה היה עדיין נורא.

הניסיון השני היה כעבור 6 חודשים. זה היה גם נורא. כתוצאה מכך, עצרנו במיקום 69.

9 חודשים עברו, אני על האכלה. עכשיו סקס סוף סוף הפך להיות פחות או יותר נורמלי, "tokiwartooths. דירות דיסקרטיות בקריות

"היו לי תאומים, אין אי נוחות או כאב" - מבושלמונטר.

Просмотров: 104 | Добавил: onera | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar