16:36
סיבות למה גבר רוצה סקס כל יום

צריך סקס צור קשר עם זמן רב. למעשה, בתחילת הקיום האנושות, ברמת התת-מודע, האחריות כבר הונחה רפרודוקציה: אחרי הכל, אם אתה לא ממשיך, אז המינים שלך יהיה נידון ב הַכחָדָה.

תחזוקה של גברים עשירים - המשימה היא מורכבת מבחינה פסיכולוגית. ישראל עשירה אינה מורגלת לנשים ולילדים ציבוריים. לדבר על קל יותר לבחור Esquiten, כי זה יהיה להקצות מעמד ויאסוף חברה נפלאה.

אבל אחריות זו, אתה אומר, צריך להיות טבוע בשני אדם אישה שווה ערך. למה מתברר כי גברים רוצים סקס לעתים קרובות יותר השותף שלך?

התוכן של המאמר

1 מציאות מודרנית 2 הצורך בהנאה גופנית וחופשה מדאגות יומיומיות 3 דחף פיזי לאישה האהובה שלך 4 רצון לסכם 5 זמינות של זמן פנוי 6 רצון לעשות את זה chant ולהפתיע את החברה שלך במיטה 7 הרצון להשיג ילדים

הדבר הוא, אם כי הצורך בהתרבות היה נוכח בנציגי שני המינים, היא בזמן, היא היתה בהירה יותר בשל התפקיד הנוכחי בחברה - תפקידים של המינור ומגן. האישה הוקצה את תפקיד השומר מוֹקְדִי.

המציאות המודרנית

עם הזמן, בעלי חיים האינסטינקטים מעדו: גברים הם הרבה יותר מאופקים ולא מיהרו הראשון נקבה מזוינת (אם כי יש גם אנשים כאלה), אבל עדיין צריך אבותיהם השאירו סימן מסוים על הליבידו הגברי.

היום, עם זאת, היו הרבה יותר סיבות להשפיע על גברים, ולהסביר מדוע גברים רוצים לעשות אהבה לעתים קרובות יותר. מדענים מניו זילנד ערכו מחקר לפיה ישנם מספר גורמים המסבירים את התשוקה המינית הגדולה לגברים.

הצורך בהנאה פיזית וחופשה מאחרורים יומיומיים 2

כיום, אדם נשאר גטר, אז הוא חייב להביא כסף למשפחה כדי להיות מסוגל להאכיל וללבוש ילדים, כדי להפוך את אשתו. הרווחים של כסף קשורה לעיתים קרובות עם עבודה שלא נותנת הרבה הנאה. עמדתי בפקק, באיחור לעבודה, היא שרבשה, "לשרוף" מועדים לעבור את העבודה - כל הרשת גורמת ללחץ באדם שצריך לירות איכשהו, כך התמוטטות העצבים אינה קורה.

ולרבים אין דבר טוב יותר מאשר לפגוש את ביתו של אשתי על הסף בבית אחד, שבו היא "מביכה" תזרוק ברגע שדלת הכניסה נסגרת. בנוסף הנאה פיזית טהורה ממגע מיני, אדם מקבל גם שביעות רצון רגשית המאפשרת לך לשכוח בעיות לחלוטין להירגע. אין פלא נציגים זכר רבים מזהים את החגים במיטה לאחר מין מהיר עם תחושה של נוחות ושלום. נערות ליווי בחיפה

דחף פיזי לאישה האהובה שלך 3

הכל פשוט - האישה היא תמיד לגבר מושא הפנטזיות הסקסיות שלו, והמשיכה אליה היא נורמלית לחלוטין. בנוסף, בעולם המודרני, יש לחץ עצום על גברים, בשל המיניות של החברה.

תמונות של דגמים עירומים משמשים בכל מקום: מפרסום בירה, לדפים ברשתות חברתיות. זאת בשל העובדה כי נציגים זכר מגיבים הרבה יותר עבור כל subtext מיני, במיוחד זאת בשל המרכיב החזותי של תפיסת המידע.

לכן, תמונות מיניות הופכים פופולריים יותר ויותר בחיינו, וזה נובע מכך כי זה צריך להיות מעידה על זה הופך להיות קל יותר. לכן, זה די טבעי, כאשר אדם, אחרי שצופה ביום מספיק ארוטיקה, מגיע הביתה, קודם כל רוצה לזנק על אהובתה, במקום שיחות והשתקפות על החיים.

הרצון לסיכום

זה לא סוד לאף אחד, האיש הזה רק צריך להרגיש את המשמעות שלהם, ליישם בעצמך כל יום. כמובן, בעל רווחים גבוהים כבר מרגיש גיבור, אבל מעמד של מאהב מדהים הוא משהו שלא יכול להתפאר כולם, כלומר, גניחה חמה האהובה תחת האביר שלו, אז יש לו עולה אוטומטית הערכה עצמית, וכתוצאה מכך, מצב הרוח עולה.

זמינות של זמן חינם 5

בזמננו, יותר ויותר דרכים של הרווחים מופיעים, אחד הפופולריות הוא. הוא, על פי רוב, אינו מרמז על מאמצים מיוחדים והוצאות זמן גבוהות, וכל הזמן פרילנסר כמעט תמיד עובד איפה זה נוח, כלומר, אין צורך לרכוב כל יום לעבוד ולבלות הרבה כוח.

אבל גם בחברה שלנו יש מגמה שבה שני בני הזוג עובדים. תארו לעצמכם: אישה חוזרת מהעבודה עייפה ורעבה, עם הרצון להבקיע חדר אמבטיה חם ולהירגע, וזה פוגש על הסף לא פחות רעב, רק רעב לגופה. כן, עבור מישהו זה אפילו נעים, אבל ברוב המקרים יש להבין כי זה מוביל מריבות ואי הבנה בין שותפים. למעשה, הכל פשוט - יותר בזמן הפנוי של האדם, פחות אנרגיה היא נצרכת, אשר יועתקו כמו תשוקה מינית.

הרצון לעשות את אחת מהדרך ולהפתיע את החברה שלך במיטה 6

האצילי ביותר.

תחזוקה של גברים מאובטחים - עבודה פסיכולוגית קשה. אנשים עשירים בישראל אינם רגילים לציבור להפגין נשים וילדים. חסכוני יותר כדי להזמין eSquiten, אחד יקצה את המותג ויהפוך חברה מצוינת.

אחרי הכל, גברים רבים פשוט נותנים הנאה כאשר האהוב שלו הוא שמח. אין כסף עבור טבעת חדשה, ועל חופשה בפעם האחרונה הלכתי בזמן החיים של לנין? יש דרך החוצה - כדי לספק את המין שלך חברה, - כל כך הרבה נציגים של הזכר.

ראוי לציין כי שיטה זו אינה פועלת בהצלחה מאוד, כי אם האישה רוצה מעיל פרווה, היא ירצה אותה לפני היווצרות ולא מספר אורגזמות יעזור לשנות את דעתה. לפעמים גבר אוהב לראות איך הילדה שלו מתכופפת ממנה איך הוא עובד עם הידיים או הלשון שלך להקשיב את המילים של הכרת תודה על ההנאה.

הרצון לרכוש ילדים 7

לא פחות אציל אפשרות. בחיים של כמעט כל אדם, יש רגע שבו הוא מבין מה ילדים רוצים. ניהל את זה, שוב, עם הצורך בהמשך מהסוג. אבל כמה בעלים רוצים להיות אב כי הם רוצים לתת כוח לגידוש הבת שלה או בנו, אשר יהיו עוזרים טובים בעניינים מקומיים, כמו גם שינוי הגון של הדור הישן.

בסופו של דבר, כל אדם בנשמה הוא ילד, כל כך הרבה רוצה להיות אבות גם כי זה יהיה אפשרי לשחק עם הילד שלהם (או להביא מעצב שלה מכונות מודל).

למעשה, גברים רוצים מאישה לא כל כך הרבה סקס, כמה כדי להרגיש אינטימיות עם אחד הנבחר שלך מרגיש שהיא מוכנה ללכת על שום סוף. לכן, אתה לא צריך להיות נעלב על ידי אדם כאשר נראה לך שהוא צריך רק סקס. אם זה היה כך, הוא לעולם לא יטריד את חייו עם אישה אחת, אבל היה נשאר זכר פוליגמיה שמשנה נשים לעתים קרובות יותר מאשר מברשת שיניים.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

בנות רבות לעשות טעות גדולה כאשר בתחילה לא מדברים בחורים על הליבידו שלהם. כאשר שותפים רק מתחיל לחיות יחד, הם באמת רוצים פשוטו כמשמעו לא לצאת מהמיטה. עם זאת, לאחר כמה חודשים, תשוקה pokes, ואת רמת הרצון המיני לאישה הוא מופחת באופן משמעותי. ואז האיש רוצה סקס כל יום, והילדה רק פעם בשבוע. זה מוביל לאי הבנה, נעלב ואפילו מריבות. אבל קיום יחסי מין דרך כוח. לכן, יש צורך לדבר בהתחלה שותף, כמה פעמים אתה צריך קרבה אינטימית. צירוף מקרים של טמפרמיות מיניות - נקודה חשובה.

Просмотров: 91 | Добавил: onera | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar