09:47
כיצד לדבוק בדיאטה סקס: עקרונות ועצות

דיאטת סקס היא כדי להשלים את הקרבה לשותף.

בישראל אין מקום דעות קדומות, ואילו ההצעה מגיעה לתרגיל בשירות ליווי. לאנשים המקומיים יש סטנדרטים מוסריים גבוהים. כולם מבינים, למעשה כי ליסר לא יותר מלווה את השותף באירוע, מבטיח את השיחה ואת מודל ליווי של מעמד VIP יהיה אינדיקטור למצב.

אבל לפעמים, אפילו עם כל המשאלות, לא יוצא, בסופו של דבר, מקל. פסיכולוגים הקצינו 6 עקרונות להניח כי להשיג רוצה.

התוכן של המאמר

1 זכור למה אתה עושה את זה 2 מצא את השימוש באנרגיה 3 להבין שזה סקסי בשבילך, וכי אין 4 הפוך את עצמך תנאים מושלמים 5 דולר פרפקציוניזם 6 דיאטה מעל - סכום למעלה

זכור למה אתה עושה את זה

רוצה לעקוב אחר אופנה? במקרה זה, שום דבר לא יבוא. טוב מאוד להקצות מה לעתים קרובות טיפול מתבצע כדי לבקש להפנות את האנרגיה המצטברת לתחומי חיים אחרים (חינוך עצמי, דחפים יצירתיים) או להגן על עצמך מפני קשרים מיותרים כרגע. אתה חייב לדעת נכון, למה כל הצרכים האלה.

מצא את השימוש באנרגיה 2

העובדה היא מין דיאטה רק יכול לחזק את רמת התפיסה. אדם משרף את ההרגשה כדי לדבר סיוט, ניכור. זה יהיה סוף סוף בכשרות פסיכולוגיות פסיכולוגיות. אחרי הכל, בלי סקס בבני אדם מצטבר אנרגיה "נוספת". זה צריך להיות בילה, הפניה לעומס פיזי אחר. ואכן, זה יהיה נפלא ממך כרגע אנחנו עושים אהבה עם איך כולם נמס, מלא תשואה, מעריכים כל רגע, כפי שכולם מובנים, אדם אהוב. לא את העובדה כי טיפול יביא לך תוצאה חיובית. אבל כרגע אתה מבין מה יש לך יותר סיבולת עם הקלות אתגר איך אנחנו מביעים, על עצמך.

להבין מה זה סקסי בשבילך, ומה לא שם

פְּתִיל בפירוט העובדה כי בשבילך סקס. הוא אוננות אסורה בשבילך? איזה סוג מחשבות מגדלות, והאם המחשבות האלה תמנע ממך? מחליטים על אדם זה מבין כמה אנשים מתבטאים, דיאטה זו תהיה נוקשה. לדוגמה, במקום שאתה רוצה להימנע ממין בגלל יציאת השותף במשך זמן רב, אם כן אוננות לא מזיק. באופן טבעי, יש צורך לחסל את הצפייה של ארוטיקה, פורנו, לקרוא את lttertur המתאים. במקום זאת, בשלב מסוים תהיה גל של תשוקה תשוקה, לנסות לבצע כיצד הוקמה התעמלות הנשימה, או בסופו של דבר, לעבוד בפעילויות שחניכים.אל תסיע את עצמך מסגרות קשות. באופן טבעי, תחילה תיראה נכון ללכת על מחרוזת.

ודא את התנאים המושלמים 4

ככל שהאיש קטן יותר חושב על סקס, פחות הוא שוכב את זה. הכל כבר זמן רב היה מודרך על ידי כלל זה לא לכלול את כל התנאים המוקדמים שגרם למצב רוח שובב. הכל כבר מזמן על מה אנחנו מדברים על אלה את הגורמים שעבורם אתה יכול ישירות, בסופו של דבר, להשפיע.

לדוגמה, פוסטרים עם bodybuilders semi-bookdable (דגמים) הם דופקים בחדר שלך (מודלים), מומלץ להיות, כדי להסיר אותם, לפחות לזמן מה. אבל במקום שאתה בתוכניות - לגדול אנרגיה פוטנציאל, להגדיל את הפרודוקטיביות, ולאחר מכן אוננות היא גם תחת לֶאֱסוֹר. צריך ללמוד לשלוח את האנרגיה הזאת למיטות אחרות.

גלוי מנוסה רוצה לשתף פעולה עם ישראל עשירים. הם נדיבים וטקטיים. רק זה כבר לא רק הצדדים מוצקים לעבודה.

לְבַלוֹת ניקוי כללי, ללכת על ריצה, להירשם במרכז כושר. לא מספיק מי יודע מה להיות אנו משוכנעים שהגוף ישמח למבחן כזה.

למטה עם פרפקציוניזם 5

עבור כל סטייה מכללים אתה יכול להיראות עם עונש המשך לא לתת לעצמך ירידה. פסיכולוגים מתפללים יותר מאנשים נראו על פתרון הקושי, ההחלטה הרחוקה יותר מוסרת ממנו. לַחשׁוֹב לא להפעיל את הדיקטטור בעצמך (אפילו במקום שאתה תחילה ייראה שיטת משחק). שגיאה עיקרית - מסגרת זמנית. אתה לא צריך יש לך מטרה, זמן רב ככל האפשר לעמוד, כפי שאנו מבטאים, אהבה. נטייה צריך להיות הרגשות שלך.

100% אתה לא מתברר להיות, להיפטר מחשבות מעצבן, תוכלו גם להיפגש אנשים יפים ברחוב. כי זה מה לשמור תחת שליטה לא תעבוד. התחושה המתמדת של אשמה אינה מוצא. זה יהיה בסופו של דבר ליפול, סוף סוף מתברר שאתה אפילו יותר Zirovalem במין מאשר לפני שאתה מחליט לשבת על זה deetu. אוהב את עצמך I הזן במודע.

דיאטה סיימה - טען את התוצאה 6

כאשר אתה מחליט כי דיאטה מין חייב להיות גם סיים (עם כל זה לא מתועל, זה הסתיים בכוונה או באופן בלתי צפוי), לסכם. במילים אחרות, קיבלת חוויית quoca מן ההתנזרות הזאת?

אם השתנית למין? במקום לראות את התוצאה, בכלל לא כל הזמן, כמה זמן למדת את. הדבר היחיד שניתן ללמוד מכאן הוא מה שכולכם עשו. להתכונן זה מבחינה מוסרית אל תתנו את זה "צד" אפקטים לספוג אותך. טוב מאוד כדי להדגיש מה במקום לעשות ספורט, מדיטציה ופעילויות אחרות התורמות לחלוקה מחדש אנרגיה מינית.עם כזה שיטוח לך אתה תדע את "האויב" בפנים, לנסות, זה הפך, כדי לתאר את הגבולות של Kok יהיה מותר.

אז הדרכה יהיה כוח וקטע. ואת המאפיינים העיקריים האלה לא רק במערכת היחסים, טוב, דרכים לפחות מה מטרה.

מה שזה לא היה, סקס - אחד מרכיבי היסוד של חיינו. הוא מבטל כמעט כל מתחמם עם בריאות, נותן אושר, מרגיע את מערכת העצבים. באופן טבעי, אתה יכול להגביל כמה זמן כמה חושבים, חיי מין, אבל מחסור ארוך חיים אינטימיים יכולים להשפיע קשות על מצב הבריאות הכללי. דירות דיסקרטיות בחיפה

Просмотров: 107 | Добавил: onera | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar