16:36
אם חשפנות, באופן כללי, שאבו את השרירים?

כמעט כל הבנות אשר בדרך כלל מחברים את חייו של CO, כמו אנשים רבים חושבים כי תחום הפנאי, הוא מבוהל לעתים קרובות על ידי המקצועים הכבושים, להאמין כי קשה מאוד במונחים של מאמץ פיזי. באופן טבעי, במובן זה, המקצוע הוא רחוק מן הריאות, אבל בזמן שלנו לשחק ספורט מסוגנן יש גוף מתוח. אבל בנות עדיין חוששות כי הדרך אקרובטי טריקים על הקוטב, אתה צריך, כמו כל אחד אחר אומר, שרירים גדולים שאבו. למעשה, כל דבר בסופו של דבר שונה במקצת. כולם יודעים כי במאמר שנראה, איזה תפקיד בעבודה של חשפנית היא אימון גופני ומה עיבוד הגוף מאוים על ידי רקדנים חולניים.

חשפניות - Bodybuilders הם מיתוסים

אל תשכח שיש לך לפחות פעם רקדנית מי רוצה bodybuilder? באופן טבעי לא, כי רוב החשפנות הם, כמו כולם, רזה, כמו רובנו רגילים לבלות בנות, אשר, בקלות של פרפרים, נעשים על הקוטב, כמו כל אחד, רצועות מורכבות, כמו אנשים ההרגל להביע, טריקים לא בטוחים, עם כל זה מצליח, לדבר, לקיים יחסי מין ומפתה. זה יהיה רע אם לא היינו שם לב מה זהה?

העובדה היא כי גודל השרירים, כמו כוח השרירי הראשי הוא לגמרי, כל כך הרבה אנשים חושבים, דברים שונים. זכור את אותו אדונים קונג-פו או נזירים שאולין. הם מזמן ידועים כי הם רזים מאוד חלשים, אבל החבר'ה האלה יכולים לקבל את ההשפעה הראשונה של הבריאות, כמו אדם חזק עם הר של שרירים שאוב. גם עם חשפנות. Pylon הוא אותו קליע ספורט, כמו טבעות, ברים או בר אופקי. לא לכל אחד סוד הוא שהאישה עובדת רק במשקל שלה ללא כל משקולות. אין ספק כי השרירים הפכו גדולים, יש צורך לחרוש הרבה זמן במסדרון עם גבעולים ומשקולות, עם כל זה לשתות, איך אנחנו רגילים לדבר, לקוקטיילים חלבונים וכיצד לאכול יותר מ 2500 -3000 קלוריות ביום. השרירים לא סוף סוף נגזרים מן האוויר, אבל, כמו רבים באים לידי ביטוי, סטריפטיז לא יהיה להפוך אותך לגוף של פיתוח גוף.

מה יקרה לגוף, אם תקופה ארוכה עוסקת בהחלטה

עומס יתר הראשי נופל על הידיים, את שרירי החזה, העיתונות ואת הגב. אימונים קבועים עם פילון יחזקו באופן משמעותי את השריר לומר את מחוך, בגלל מה שאתה נראה גבוה יותר ובסופו של דבר, תפסיק את הבוצה. ידיים של אף אחד לא יכול להגדיל שום דבר מן נפח, אם כי הם חשופים, כפי שכולם יודעים את עומס יתר הגדול ביותר, אבל הם רוצים הקלה. זה הולך כמו גל, המגע השרירים יהפוך אלסטי מוצק.

חזרה ודיבור על הבמה עם הקדמה של Pylon, אתה לא רק לקבל אנשים בשימוש כדי להביע, כוח אירובי (כמו במהלך גזע או פעילות גופנית על האופניים). ריקוד, בסופו של דבר, הם מאוד כי רובנו משמשים לדבר, דינמי, וללא קשר איך זה יהיה הכרחי לבנות עם נשימה מצוינת, סוף סוף נופל מן הגישה 4-5. מסלולים. עם כל זה, עומס אירובי יש השפעה מועילה על תהליכי הרזיה וגם אומר כי שומן תת עורית יעזוב, אשר יעשה את הגודל של צר, כמו אלגנטי.

נקודות עבודה: ... הבחירה הנכונה של OD...

כמו גם בידיים עבודה פעיל, שרירי השד נמנעים גם. כולם יודעים שזה שווה למקל מוטות בחדר הכושר, פשוט במקום פגז של חשפנית מעלה את המשקל של הגוף שלה על הפילון. הפעולה על השרירים האלה לא עשה זאת, זה יהיה, יעבור בלי עקבות: החזה יעלה, יהיה חזותית, לשים אותו מעט, ייראה יותר.

כפי שאתה יכול לראות, אז סוף סוף, האם אתה מחויב לעסוק לך סטריפטיז, זה ישפיע רק על הגוף שלך באופן חיובי. כפי שלא היה מוזר, אבל עודף משקל יעזוב, השרירים, הוא נעשה חזק וחזק, הקלה אטרקטיבית תופיע, הגודל, באופן כללי יהיה צר, החזה יהיה, לשים אותו קצת יותר סקסי. אין שרירים hypertrophied, כמו רבים מאיתנו כל הזמן לומר, זה לא יהיה סוג סוללה, כי אתה צריך לעשות ספורט שונים לחלוטין לשבת על סטרואידים אנבוליים.

האם אתה צריך כל כך הרבה מאיתנו כל הזמן אומר יתר על המידה פיזית נוספת?

כמעט כל הבנות חושב כי חשפנות הם די נפוץ והמליץ ​​לבסוף לשמור על הטופס. אבל זה לא לגמרי כך. לא עבור כל מי שבמחול על הפילון אינו משתתף בשרירי הרגליים והישבן. למעט קוויאר, באופן כללי, לקבל עומס רציני כי רקדנים במשך 6 עד 10 שעות מושפעים בנעליים על עקבים גבוהים, אבל זה לא מספיק. כך שהדמות היתה הרמונית, עליך ליצור את כל השרירים באותה מידה, וכפי שניתן להביע אותו, לכן יש לטפל בהפרדה.

בחדר הכושר, אתה יכול להוריד שרירים מאוחרים, עדיף לעשות התמקדות מסוימת על הישבן כי חמור נפלא - "עובד" בסיסי " לפחות חשפנים. אם הטבע לא אישר אותך עם מפואר, כמו כולם יודעים, "הנקודה החמישית" והכל נראה כמו דירה, יש צורך לנקוט תרגילים עם משקל נוסף: סקוואט עם בר, גשר בוטור, פלטפורמת ספסל ואחרים. התחת, כמו אגוז - הגבול של הרצונות לפחות ילדה אחת, עד כה יצטרך לעבוד טוב.

מה עוד נחוץ עבור חשפנות, שלא לדבר על איך אנחנו כל הזמן מדברים על שרירים חזקים

סטריפטיז אינו תחרויות באתלטיקה קלה או כבדה. אם השרירים יהיו, כפי שאנו מבטאים, חזק ו "עץ" של אישה, הדרך לבוא לידי ביטוי, ריקוד נפלא לא יעבוד. ואכן, זה בעצם מציב גמישות טובה, כמו שאנחנו מדברים כל הזמן, פלסטיק. איזו תחושה של איך להתבטא, רגליים דקות, אם אתה אפילו לא יכול לשבת על החוט, וזה, בין היתר, האלמנט החשוב ביותר, איך אנחנו רגילים לדבר, לפחות מה ריקוד ארוטי. דירות דיסקרטיות במרכז

בנוסף לחצרות החדר, יש צורך להביע תשומת לב מיוחדת לפיתוח גמישות ומתיחה. ללא ספק, ראוי להזכיר את מה שראוי ללכת על מתיחה או יוגה. אתה יכול אפילו לאהוב את כל, איך להתבטא, את התרגילים הבסיסיים בכל יום בקריטריונים של הבית. סטריפטיז יפה הוא שילוב של אימון גופני טוב, כפי שכולם אומרים, יכולות ריקוד ואת היכולת לפתות. החסר יש להדגיש, כמו אנשים רבים חושבים, את האלמנט הראשון, לשים את זה מעט, יעשה את הריקוד, כי אנחנו כל הזמן מדברים, ריק ואדיבות עבור הלקוח.

להיות עקב, כמו כולם יודעים, ז'אנר ארוטי - זה אומר להיות מסוגל לדבר על גוף יפה, עם יפה, כמו רובנו נהגו לומר, שרירי חירום. כולם יודעים שאתה צריך להיות גמיש, וכמו כולם יודעים, מפלסטיק, כמו נחש, לכבוש אורחים עם קמור מתוק של הגוף שלהם. סטריפטיז הוא לא, לשים אותו מעט, לעשות גברת, כי רובנו נהגו לדבר, ללכת גם מבעלה, לשים אותו מעט, כדי להפוך אותו לאלה, כי גברים לא מפסיקים להעריץ בכתובת לילה בלילה.

Просмотров: 95 | Добавил: onera | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar