23:14
7 דברים שצריכים לשמור על גברים בראש במהלך סקס

גברים וגברות לעשות אהבה. אבל האיש בזמן מין וגברת במהלך המין הוא בדיוק כפי שהם נמסו באודסה, שתי הבדלים גדולים. אתה יכול להסביר את התופעה הזו בדרכים שונות: מישהו עם סוציאליזציה מגדרית, מישהו פיזיולוגיה, אבל העובדה היא עובדה, ועם העובדה כי יש צורך באיכשהו לחיות. לדוגמה, ככה.

אז לנסות להתמקד הרצונות שלה.כמובן, זה לא אומר שאתה צריך פשוט לבוא על הגרון שלך עם הרצונות שלך, בכלל לא. זה טוב מאוד להקצות מה העדפות המיטה שלך הם באופן מוחלט לא מחויב ו duretretically הפוך - טוב, טוב, תצטרך גם לומר לחפש פשרה או, לשים את זה בעדינות, כדי לפזר, אבל יש לך את מלוא הזכות זה.לא מקושט באותיות קטנות לאופן שבו כולם מובנים, הקטנים ביותר.

1 שבעה תזכורות לגברים

7 תזכורות עבור guys7

צמחייה.

רוב הגברות כבר זמן רב הבינו כי אמצעי מניעה הוא טהור שלהם incredibility, כי הם בסופו של דבר כדי לגרוף עם ההשלכות, ולא כי הם לא משערות למשהו; הם הבינו שההנאה שלהם (ולעתים קרובות באותו זמן את ההנאה של בן זוג) - זו גם המרקבות שלהם, ובכלל, כל דבר בעולם הזה הולך וגדל.

וכן, כמו הרבה מאיתנו לבד אומר, ילדה כזו סוף סוף יהיה נחמד מאוד, ולא לפגוש את הבחור שיש לו הכל תחת שליטה. ואולי אפילו לא צריך לקרוא על העובדה כי מי יטפל באמצעי מניעה ללא עזרה של אחרים, ולא סוף סוף יהיה לימד על פרחים וקונדומים, אשר גם לבוא על תאריך חלק בכל העקרונות האסטרטגיים, ריח נעים, בחליפה שנבחרה לחלוטין, גרביים חדשים ותחתונים טריים; ולטפל במקום עבור socia.

וכן, משהו אחר, ישירות על האדיבות. בואו נסכים לטיסה: על ידי deflot לך עם הבנות צריך להיות גורם ורך. אפילו ממה שאתה אוהב את החלוד ובטלובוי - להחזיק את הסוסים, ולא הגברת עצמה לא תבקש סחיר (למשל, ממה שפגשת בפורום BDSM, אז המצב שונה, כפי שאתה מבין).

כי עדיף להיתקל חובב חזק ולגלות את זה בתהליך כאשר אתה מדבר על הרצונות שלך, ולא אלה שהם בגסות עם יחסי מין "וניל" חובב ולהפחיד אותה.

לישראל אין דעות קדומות, בזמן שאנחנו מדברים על עבודה בשירות ליווי. גברים מקומיים יש את העמדות המוסריות הגבוהות ביותר. הכל מבין כי היום ליסר לא יותר מאשר הלקוח מלווה במקרה, מספק ראיון מודל ליווי של מחלקת VIP ישמש סימן של הסטטוס.
דירות דיסקרטיות בקריות

כי הגסות של שותף לא מוכר, במיוחד בפעם הראשונה, ברצינות כוכבים, אתה לא רוצה להפחיד אותו?

לא למהר.

לרוב, הנערה מעדיפה סקס נינוח. יש יוצאים מן הכלל, וגברת, כמו גבר, יכול להתחיל את האדרנלין של הפיברגלס המהיר, אבל בדרך כלל טוב יותר, לשים את זה בעדינות, להאט, פשוט כי כדי להשיג רגשות נעימים עליהם הראשון צריך להתמקד. אגב, ידעת שהם מעדיפים, באופן כללי, מתרכזים ברגשות של הבטן תחת אורגזמה, הוא בסופו של דבר יהיה נתפס חזק יותר?

בנוסף אתה לא ממהר - אתה מראה את הגברת הזאת שאתה לא צריך רק סקס ממנה. מכיוון שהאיש די כואב לך על המיטה, ניפץ במהירות על השפתיים, בצוואר, זכר את החזה וכבר מחוברת בין הרגליים - זהו מראה חנופה שהוא יאהב לעשות astoundurbate על הגוף שלך נופל לתוך השקיעה.

אבל במקום שהוא שמח עם הרגע, מתענג עליו, בוחנת בנחת את גופת הנערה, נשיקות, ומניחה את זה בעדינות, משתבשת, כך נראה, זה אומר מחמאות - זה מראה שהאדם יעניק לתת תענוג לתת ההנאה שלה, זה יעשה את החוויה החושנית הזאת איתה.

לכן, לא ממהר. כמובן, כולנו יודעים מאוד מה לרדת במורד הנשיקות מאוחר יותר, להתפשט אותו, הוא נצפה עם מחמאות, כמו רבים באים לידי ביטוי, כל חלק של הגוף שלה - הבנות לעתים קרובות מרגישים לא בטוח במהלך יחסי מין, במיוחד עם שותף חדש, לכן היא בטח התחיל להיות נחמד מאוד. לגרום לה לרצות לרצות את המגע שלך, ולא חושב שאתה תלמיד בית הספר מתבגר חסר סבלנות.

לקלף את הניואנסים.

אתה יודע איזה חלק של הגוף, זה יהיה, יעשה את המין שלך בלתי נשכח? לא, לא זין גדול. לא, איך כולם איילים, שרירי הנרתיק של הנרתיק, אשר הגברת יכולה לשמור על הכדור על המשקל. לא בהכרח מציין כי השפה! ולא אפילו בהקשר של cunling.

העובדה היא כי סקס הוא אותו אינטראקציה. לומר כי כאן, כמו בכל סיוע אחר, שותפים לא מזהים שום דבר על זה מאשר הם שותקים בסמרטוט. בדיוק כמו, למשל, במזון: אתה לא יודע אם אתה אוהב את החבר שלך, מה יש לך מוכן, ולא הוא יהיה נעלם עם שקט ולא אומר לך שום דבר בשבילך.

לכן, כמו גם עם מזון, אתה הראשון לגלות אם מישהו יש אלרגיות לכל דבר, האם יש צמחוני, אם מישהו אוהב משהו יותר או את ההודעה, ולאחר מכן מוכן לפעול במין.

אז לא להיות מבולבל ישירות כל סוף סוף לדבר ולגלות איך היא אוהבת. לא מספיק מי יודע מה היא אוהבת את זה בכלל "קפדנית"? האם יש העדפות בתנוחות, במקום המעשה, כפי שכולם יודעים, צעצועים נוספים או אלמנטים ארוטיים (כגון שמן עיסוי, למשל)? כי זה לא מקובל באופן מוחלט? ו, באופן טבעי, באותו אופן אתה יכול לספר על ההעדפות שלך.

מְנִיעַת הֵרָיוֹן.

תקשיב, אתה ילד מבוגר, אם כי? אתה מבין איפה הילדים באים. כולם ברורים לגבי מה שאתה מבין שבתהליך זה שני משתתפים. T.-., לא מדובר caverzno גברת, בסופו של דבר, gotating מאיפשהו, לא ברור מאיפה, הריון שקרים כדי לדחוף לך ע"י בטן במשרד הרישום - אתה, חבר יקר, בתהליך של "זיהום עם ההריון" לקח תפקיד פעיל ובטון.

אז במקום שאתה לא רוצה ילדים - לטפל בהגנה ללא עזרה של אחרים. כי אתה מבין את עצמי, את הגברת, ולא זה לא יכול לאכול - זה כל כך הרצוי רק הרים את משרד הרישום ישירות לך, יכול לתת "אה, ואני שכחתי לשתות גלולות". אז לקחת את הכל לתוך האומץ האמיץ שלנו, איך כולם אומללים, ידיים תירס לשים על קונדום - אמצעי הגנה קוהרנטיים.

לספק תשוקות אישיות בישראל קל אם אתה מודל אלגנטי מ בלארוס. עבודה בישראל מותרה בפנאי. המראה של ליידי מודל יוצע לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" במערכת יחסים עם גבר מישראל היום אתה יכול לקחת חודש מ 4500 $.

אגב, על פי מאמרים, חוסר עקביות בקונדום, וקטנת, ולאחר מכן עניין של 20, ולא שמונים ו -90%.

לא אגואיזם.

אגואיזם במין מוביל כמה מאיתנו התרגלו לגירוד שמין יהיה בחצי לא כל כך טוב, כפי שיכול להיות.

אפילו במקום לדמיין שאתה, להיות אנוכי במין, להגשים את הרצונות שלך, להקלה על השותף כפי שאתה רוצה - בורים של אתה שמח למעשה אונס חתיכת בשר, אשר לא רק בא לידי ביטוי על ידי יוזמה תגובה, לא נהנה תהליך, כמובן שזה נראה להסתכל בתקרה ולחשוב "כאשר הכל כבר הושלם, הייתי בקרוב בהצטיינות"? במקום שאתה אוהב כל כך הרבה, אז היית צריך סקסולוגית, או משהו ... או בפורום BDSM - למצוא את עצמך מזוכיסט.

זה אפילו יותר נעים כאשר השותף עצמה נהנה הנאה, גניחה, יעשה את המגע שלך, יעשה אותך, זה לא רק רוצה לתת לך לצאת מהמיטה, ומאוחר יותר עם אקסטזה אתה יודע על החברות שלך. כמובן, כולנו יודעים היטב כי חי, גניחה, הגברת החושנית במקום לחכות "כאשר היא כבר מעל" יומני - אפילו יותר סקסי, כן, ועוד, חוץ מזה, מהבהבת הגאווה שלך.תוכן מאמרים ... מה לעשות זאת לעשות במהלך סקס כדי לשמור על הראש שלי להיות שותף מין מין נעים. לא יהיו שום דבר על מסעות פרסום מסוימים, כמו רבים באים לידי ביטוי, אזורים ארוגניים מסוימים, ישנם מאמרים אחרים על זה, כאן - קוד כזה של כבוד, אשר, בסופו של דבר, מסתובב לך כאדם הולם, מוכן, ב סוף, שכב, כמה חושבים, דברים בריאים עם גברת במיטה.

ניתוק ברומליס.

לא - פירושו "לא".

לגברת יש את הזכות לומר "לא" לפחות איזה רגע של הקרבה שלך, מתחילת תאריך, כמו "אני לא מוכן כרגע על שום נשיקות אינטימיות" וסיום עם לקרוע מתוך התהליך " מספיק, עצור, שיניתי את דעתי, אתה עושה את זה כאב!-.

ולא הגברת מסרבת לך בקרבה אינטימית - תצטרך לבוא צנוע. הנצחה - פירושו "lagging מאחורי". זה יהיה רע אם לא אשים לב למה לסיים את המעשים שלהם. אתה יכול לחוות אותה נראה מתפתה - לעשות עיסוי, ללכת לפניה ב גזעי שחייה הדוקים, כדי להתחיל אותה, זה הפך, לנשק, אבל ולא לך שוב ושוב - אתה צריך בלם בצורה מושלמת.

לא לצעוק, לא סוף סוף לשקוע, לא ליבב - לגברות יש אפילו מונח "סקס שובב" על התנהגות כזו, בין אחרים - ופשוט נופל מאחור. ולא innerpege - Go מסכים, פורנו ואהבה, איך אנחנו יהיו לדבר על הכל, שמאל יד כדי לעזור לך, אבל אתה לא יכול לגעת האדם בלעדיה רוצה.

זכור את זה פשוט נראה כי כללי ההתנהגות, והבנות ישננו אותך כשותף בכיתה והחל.

Просмотров: 83 | Добавил: onera | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar